Pasowanie na Przedszkolaka
20 listopada 2023 roku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowanie na Przedszkolaka, którą rozpoczęliśmy piosenką ,,Budujemy ciszę”. Następnie dzieci wykonały zadania w indywidualnych kartach pracy, o różnym stopniu trudności. Przedszkolaki sprawnie rozwiązywały zagadki słowne na barwnych motylach, zaśpiewały wesołą piosenkę ,,Bo co może mały człowiek”. Wielką radość sprawił dzieciom teatrzyk kukiełkowy ,,Śpiąca Królewna” Braci Grimm. Ostatnim zadaniem była próba odwagi, czyli smakowanie kwaśnej cytryny. Wszystkie przedszkolaki złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane przez panią dyrektor D. Orłowską. Dzieci otrzymały dyplomy oraz kuferki ze słodyczami. Z apetytem zajadaliśmy pyszne desery z galaretką i owocami, które przygotowała mama Oskara.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!