Warsztaty profilaktyczne - kulinarne
13 grudnia 2023 dzieci uczestniczyły w warsztatach profilaktycznych na temat zdrowego odżywiania „Zdrowy przedszkolak – to szczęśliwy przedszkolak” prowadzonych przez panią dietetyk Małgorzatę Stanior. Celem warsztatów była profilaktyka zdrowotna, wyrabianie nawyku zdrowego odżywiania, zachęcanie dzieci do poznawania nowych smaków. Warsztaty składały się z dwóch części: edukacyjnej i kulinarnej. W części edukacyjnej dzieci poznały zasady zdrowego odżywiania. W części kulinarnej przygotowywały zdrowe słodycze: kulki mocy z suszonych daktyli, mieszanki zmielonych orzechów, pestek słonecznika, dyni, wiórków kokosowych, nasion chia, sezamu, siemienia lnianego.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!