Wigilia i Kolędy
20 grudnia 2022r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość ,,Wigilia i Kolędy”. Dyrektor Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Mstów pana Tomasza Gęsiarza, Przewodniczącego Rady Gminy Mstów pana Krzysztofa Choryłka, Komendanta OSP w Siedlcu pana Marcina Osuchowskiego oraz rodziców przybyłych na uroczystość. Magiczne wigilijne spotkanie rozpoczęła piosenka ,,Srebrzysty pojazd”. Następnie dzieci recytowały wiersze o Bożym Narodzeniu, wieczerzy wigilijnej, choinkach błyszczących światłami i podarkach świątecznych. Zaśpiewano piosenki: ,,A Mikołaj pędzi”, ,,Panna zielona” oraz ,,Merry Christmas”. Przedstawienie zakończyło się układem tanecznym z chusteczkami do utworu ,,Zima”. Po części artystycznej nadszedł czas na słodki poczęstunek, pyszne ciasta i pachnące pierniki.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!