DZIEŃ DZIECKA
02.06.2014r. uroczyście obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dziecka. Kolorowe baloniki zachęcały do tańca w rytm wesołej muzyki. Po pląsach, korowodach, zabawach z balonami nadszedł czas na słodkości przygotowane przez panie i rodziców. Dzieci z apetytem kosztowały cukierków, lizaków, ciasteczek, chipsów i gum. Mama Ani Grabarek upiekła pyszne, słodkie rogaliki oraz ciasto. Następnie nadszedł czas rywalizacji, czyli konkursów. Nie wszyscy byli zwycięzcami… Po sportowych zmaganiach dzieci mogły posilić się kiełbaską z grilla, przygotowaną przez panią Iwonkę. W tym dniu nie zabrakło oczywiście ulubionych przez dzieci lodów. Wesoła zabawa spodobała się wszystkim uczestnikom, pragniemy by Dzień Dziecka był kilka razy w roku. Warto mieć marzenia…

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!