Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU

Ocena 0/5

W dniu 28.05.2014r.  odwiedziliśmy  Strażnicę OSP w Siedlcu. Na dzieci czekał ulubiony strażak  przedszkolaków pan Marcin Osuchowski, który co roku wprowadza dzieci w tajemnice swojego niebezpiecznego zawodu. Dzięki takim cyklicznym spotkaniom dzieci zdobywają podstawową wiedzę na temat pracy strażaków. Pan Marcin zaprezentował sprzęt do gaszenia pożaru, pokazał stroje galowe i robocze strażaków, nowe hełmy. Przeprowadził szkolenie chłopców i dziewczynek w zakresie przygotowania węży do gaszenia ognia. Po przymiarce hełmów strażackich głośno zawyła syrena, która poinformowała mieszkańców Siedlca o wizycie przedszkolaków w Strażnicy. Po wycieczce wielu chłopców stwierdziło, iż w przyszłości pragną zostać strażakami. Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedlcu już za parę lat zdobędzie ambitnych pomocników.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 11 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 10 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 9 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 8 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 7 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 6 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 5 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 4 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 3 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 2 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAŻNICY OSP W SIEDLCU 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności