Dzień Babci i Dziadka
23 stycznia 2019 roku zaprosiliśmy do przedszkola wszystkie Babcie i Dziadków na piękną uroczystość, którą przygotowały dla nich wnuki. ,,Babcia to uśmiech i cisza. Babcia to dobre ręce, które zawsze przytulą i sprawią, że smutki nie wrócą więcej....”. Tymi słowami dzieci dziękowały babci i dziadkowi za miłość, troskę, poczucie bezpieczeństwa, opiekę w chorobie i cenną radę w każdym dniu. Oprócz wierszy przedszkolaki zaprezentowały także kilka piosenek: ,,Cha-cha dla babci i dziadka", ,,Kraina babci i dziadka", ,,Piosenka dla babci". Laura Matyś zaśpiewała nastrojową piosenkę ,,Katarynka", która przeniosła nas w dawne czasy, lata młodości dziadków. W tym dniu nie zabrakło pięknych tańców. Młodsze dziewczynki zatańczyły układ ruchowy z chusteczkami do walca Eugena Doga. Następnie dziadkowie podziwiali taniec z szalami do walca z filmu ,,Love story”. Kolejnym punktem programu artystycznego był układ taneczny ze wstążkami w wykonaniu dziewczynek starszych do utworu Bandari ,,Hijo De La Luna”. Przedstawienie zakończyło się wesołym, szybkim tańcem z pomponami do utworu ,,One way ticket ” zespołu Eruption. Następnie wnuki złożyły dziadkom życzenia i wręczyły laurki. Zaproszono miłych gości na słodki poczęstunek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!