Bal karnawałowy
Bal Karnawałowy odbył się 11 lutego 2021 roku. W tym roku sala balowa i ozdoby na stołach mieniły się srebrem, bielą i błękitem. Na parkiecie w szalonym tańcu wirowały wróżki, zebry, Królowa ciemności, policjant, Spider-Man, księżniczki, piękne Elzy z Krainy Lodu. Przedszkolaki tańczyły do skocznej muzyki, brały udział w konkursach: ,,Jaki to strój?”, ,,Jaki przedmiot trzymam w dłoni?”, ,,Taniec z krzesłem”, ,,Wyścigi samochodów na sznurku”. Jednym z zadań było rozwiązywanie zagadek słownych umieszczonych na niebieskich jeżykach. Dużą radość sprawiły dzieciom pudełka ,,Ślimaczki” wypełnione po brzegi słodyczami. Na balu nie zabrakło pysznych pączków z okazji Tłustego Czwartku, które upiekła dla dzieci p. Iwona Całus. Z apetytem zajadaliśmy ciasto z galaretką, które przygotowała p. Aneta Boral oraz cukierki i mandarynki podarowane przez p. Magdalenę Osuchowską.
Och, co to był za bal.....

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!