KONKURS RECYTATORSKI
19 marca 2015 roku w Publicznym Przedszkolu w Siedlcu odbył się konkurs recytatorski. W konkursie wzięło udział 14 przedszkolaków, którzy recytowali wiersze polskich poetów wybrane przez siebie. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody: książki i kolorowanki oraz słodycze.
W grupie 5-latków I miejsce zajęła Ania Grabarek, która przygotowała wiersz ,, Bambo” J. Tuwima.
Wyniki w grupie 3-4-latków:
I miejsce: Zuzia Olech (,,ZOO” J. Brzechwa) oraz Marysia Choryłek (,,Entliczek -pentliczek” J. Brzechwa)
II miejsce: Blanka Choryłek (,,Wiosną kwitną...”) oraz Kaja Liberda (,,Samochwała” J. Brzechwa)
III miejsce: Oliwia Knysak (,,Kotek” J. Tuwim)
Wyróżnienia zdobyli:
Kacper Bialik (,,Opowiem Ci bajkę, jak kot palił fajkę ”)
Maja Nowak (,,Syrenka Warszawska” U. Kozłowska)
Maja Tomza (,,Wpadła gruszka do fartuszka”)
Kubuś Liberda (,,Kiciu, kiciu, kiciu miła” Z. Rogoszówna)
Emilka Hadryś (,,Nastała wiosna” B. Forma)
Adaś Koszewski (,,Pierwszy dzień wiosny” D. Gellner)
Szymon Góra (,,Polak mały” W. Bełza)
Zuzia Tomza (,,Czarna krowa w kropki bordo” J. Kulmowa)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!