BAL KARNAWAŁOWY
Dnia 17 lutego 2015 roku w Przedszkolu w Siedlcu odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci zaprezentowały się tego dnia w pięknych i pomysłowych strojach karnawałowych. Sala balowa ozdobiona była w tonacji pomarańczowo-zielonej, a stoły uginały się od słodyczy, owoców, pysznych babeczek z czekoladowymi literkami, chipsów i kolorowych kanapek. Wszystkie przedszkolaki doskonale bawiły się przy wesołej muzyce, tworząc korowody, czy wesoły pociąg. Nie zabrakło ulubionych przez dzieci konkursów i zabaw. Dzieciom spodobały się zabawy: ,,Taniec z lalką”, ,,Zaczarowane pudełko”. Z zabaw sportowych zaproponowano wyścigi w workach. Jednym z zadań było rozwiązywanie zagadek słownych umieszczonych w kolorowych koszyczkach. Czas zabawy dobiegł końca, na następny bal musimy poczekać cały rok.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!