Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Powitanie wiosny

Ocena 0/5

21 marca 2018 r. obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Przedszkolaki  poznały staropolskie zwyczaje dotyczące żegnania zimy i witania wiosny. Następnie spacerowaliśmy z Marzanną oraz Maikiem-Gaikiem w okolicach przedszkola. Na zakończenie spaliliśmy Marzannę na podwórku przedszkolnym. Czekamy z niecierpliwością na ciepłe dni, bociany, kwiaty wiosenne i śpiew skowronka.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Powitanie wiosny 10 Galeria aktualności Powitanie wiosny 9 Galeria aktualności Powitanie wiosny 8 Galeria aktualności Powitanie wiosny 7 Galeria aktualności Powitanie wiosny 6 Galeria aktualności Powitanie wiosny 5 Galeria aktualności Powitanie wiosny 4 Galeria aktualności Powitanie wiosny 3 Galeria aktualności Powitanie wiosny 2 Galeria aktualności Powitanie wiosny 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności