Bal karnawałowy
13 lutego 2018 roku w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. W tym dniu wszystkie przedszkolaki przeniosły się w bajkowy świat pełen pastelowych motyli, groźnych piratów, pięknych Hiszpanek oraz wesołych księżniczek. Podczas tańców i korowodów można było spotkać góralkę, przyjaznego kościotrupa, kowboja czy sympatyczną Elzę. Na balu nie zabrakło konkursów: ,,Jaki to strój?”, ,,Czary mary-co zabrała czarownica?”, ,,Wazonik z fasolką”, ,,Taniec z karnawałowym kapeluszem”, ,,Co mam w dłoni?”. Jednym z zadań było rozwiązywanie zagadek słownych umieszczonych na kolorowych zwierzakach. Dużą radość sprawiły dzieciom pudełka misie wypełnione słodyczami oraz pyszne owoce i czekoladowe babeczki, które upiekła mama Wiktorii. Z niecierpliwością czekamy na następny bal...

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!