Mikołaj w przedszkolu
6 grudnia 2017 roku nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Przedszkolaki powitały długo oczekiwanego gościa piosenką ,,Idzie Święty Mikołaj”. Mikołaj wręczył dzieciom paczki, a w nich słodycze, roboty, kolorowe sówki, zestawy kreatywne do projektowania. Za prezenty podziękowano piosenką ,,Zima”.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!