6 czerwca 2014 r. nasze przedszkole kolejny raz odwiedził Teatrzyk Gong. Tym razem dzieci obejrzały przedstawienie pod tytułem ,,Przygody Pchły Szachrajki".
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!