Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

,,Jaś i Małgosia”

Ocena 0/5

Dnia 14 kwietnia 2014 r. przedszkolaki z Siedlca pojechały autokarem do Zespołu Szkół w Mstowie na przedstawienie ekologiczne ,,Jaś i Małgosia”. Dzieci obejrzały spektakl w towarzystwie przedszkolaków z Mstowa oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kucharach. Jaś i Małgosia  przekonywali dzieci, aby dbać o czystość środowiska przyrodniczego. Zachęcali przedszkolaków do uczestnictwa w przedstawieniu, zaprosili wybrane osoby na scenę, wspólnie śpiewano wśród  puszczanych baniek mydlanych.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 14 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 13 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 12 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 11 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 10 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 9 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 8 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 7 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 6 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 5 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 4 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 3 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 2 Galeria aktualności ,,Jaś i Małgosia” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności