,,Jaś i Małgosia”
Dnia 14 kwietnia 2014 r. przedszkolaki z Siedlca pojechały autokarem do Zespołu Szkół w Mstowie na przedstawienie ekologiczne ,,Jaś i Małgosia”. Dzieci obejrzały spektakl w towarzystwie przedszkolaków z Mstowa oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kucharach. Jaś i Małgosia przekonywali dzieci, aby dbać o czystość środowiska przyrodniczego. Zachęcali przedszkolaków do uczestnictwa w przedstawieniu, zaprosili wybrane osoby na scenę, wspólnie śpiewano wśród puszczanych baniek mydlanych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!