Dnia 29 września 2017 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Chłopaka. Dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły im prezenty-quady. Dziewczynki otrzymały kolorowe, pluszowe piłki.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!