Kraków
14 marca 2019 r. przedszkolaki wybrały się na "wycieczkę" po Krakowie. W oparciu o ilustracje i zdjęcia dzieci poznały zabytki Krakowa i zachwyciły się jego pięknem. Wspónie tańczyliśmy Krakowiaka i słuchaliśmy legend związanych z tym miastem.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!