Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Zakończenie Roku Szkolnego

Ocena 0/5

30 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego. Pani dyrektor Dorota Orłowska wręczyła rodzicom dyplomy z podziękowaniami za pracę na rzecz Rady Rodziców oraz za wieloletnią współpracę z przedszkolem tym rodzicom, których dzieci zakończyły edukację przedszkolną. W dalszej części uroczystości podano wyniki Olimpiady dla przedszkolaków ,,Mały ekolog“. Za swoją wspaniałą wiedzę na temat ekologii zwycięzcy otrzymali nagrody – kolorowe piłki. Następnie pani dyrektor i nauczycielka pani Aleksandra Banaś wręczyły wszystkim dzieciom nagrody książkowe i kolorowe dyplomy sześciolatkom. Na zakończenie uroczystości WIELKA WZRUSZAJĄCA NIESPODZIANKA: dziewczynki sześcioletnie zaśpiewały przygotowaną z rodzicami piosenkę „Kończymy już przedszkole” i podarowały na pamiątkę tablo, na którym są zdjęcia pokazujące jak nasze absolwentki zmieniły się w trakcie lat spędzonych w przedszkolu. BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY.

Emocje mogliśmy wyciszyć przy słodkim poczęstunku.

UDANYCH WAKACJI !!!

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Zakończenie Roku Szkolnego 2 Galeria aktualności Zakończenie Roku Szkolnego 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności