Dzień Chłopaka
30 września 2019r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Chłopaka. Dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły im prezenty - piłki. Dziewczynki otrzymały puzzle. Po obejrzeniu prezentów zajadaliśmy pyszne babeczki, które upiekła pani Paulina Sojda oraz słodkie maliny od państwa Kluźniak.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!