Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Ocena 0/5

W maju 2022 roku nasze przedszkole po raz drugi uczestniczyło w akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Ogólnopolska akcja zachęca dzieci i rodziców do promowania zachowań proekologicznych oraz podnoszenia świadomości na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Organizatorem akcji jest Firma Green Office Ecologic, która zajmuje się  przetwarzaniem zużytego sprzętu elektrycznego. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom, rodzicom i mieszkańcom Siedlca za aktywny udział w akcji.  Dzięki niej przedszkole otrzyma sprzęt sportowy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności