8 marca 2022 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kobiet. Chłopcy złożyli dziewczynkom piękne życzenia i wręczyli prezenty – pluszowe koniki oraz słodycze.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!