Dnia 30 września 2016 r. obchodziliśmy Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu. Dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły im prezenty-samochody.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!