Powitanie wiosny
21 marca 2017 r. witaliśmy wiosnę w siedleckim przedszkolu. Przedszkolaki zdobyły podstawowe informacje dotyczące staropolskich zwyczajów żegnania zimy i witania wiosny. Następnie spacerowaliśmy z Marzanną oraz Maikiem-Gaikiem w okolicach przedszkola. Na zakończenie spaliliśmy Marzannę na podwórku przedszkolnym wśród okrzyków: uciekaj zimo do morza!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!