Zakończenie Roku Szkolnego
Dnia 29 czerwca 2017 r. odbyło się w siedleckim przedszkolu uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Przedszkolaki recytowały wiersze o wakacyjnych podróżach. Dzieci zaśpiewały kilka piosenek: ,,Do przedszkola”, ,,Skaczące nutki”, ,,Wesołe wakacje”, ,,The Pinocchio”, ,,Fun Summer Song”. Dziewczynki wykonały układ ruchowy z piłkami plażowymi do piosenki ,,Piłka Oli”. W tym dniu wystąpiły również uczestniczki konkursu recytatorskiego ,,Polscy poeci dzieciom”. Blanka Choryłek recytowała wiersz A. Świerczyńskiej ,,Jerzyk”, Michalinka Juchnik zaprezentowała wiersz ,,Zebra” tej samej autorki. W dalszej części wręczono rodzicom dyplomy z podziękowaniami za współpracę oraz wręczono nagrody książkowe wszystkim dzieciom i kolorowe dyplomy sześciolatkom. Po występach zaproszono dzieci i rodziców na słodki poczęstunek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!