Bal karnawałowy
12 lutego 2026 roku w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy. Na sali balowej tętniącej muzyką tańczyli rycerze, księżniczki, czarne koty, strażacy i policjanci. Przedszkolaki brały udział w konkursach: ,,Wieża z klocków”, ,,Gorące krzesła”, ,,Co zabrała czarownica?”. Na balu z okazji Tłustego Czwartku tradycyjnie zajadaliśmy pyszne pączki. Na stołach nie zabrakło owoców oraz słodyczy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!