Pasowanie na Przedszkolaka
19 listopada 2024 roku odbyło się w naszym przedszkolu Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęto piosenką ,,Niteczka”. Następnie dzieci recytowały wiersz Agnieszki Galicy ,,Grzeczne słówka” oraz wysłuchały opowieści ruchowej M.Bogdanowicz ,,Jeden, dwa, trzy”. Przedszkolaki sprawnie rozwiązywały zagadki słowne ukryte pod kolorowymi zwierzątkami. Jednym z zadań było założenie kurtki i czapki. Dzieci prawidłowo wykonały zadania w indywidualnych kartach pracy o zróżnicowanym stopniu trudności. Ostatnim zadaniem była próba odwagi, czyli smakowanie kwaśnej cytryny. Wszystkie przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę i zostały pasowane przez panią dyrektor D.Orłowską. Dzieci otrzymały dyplomy oraz kuferki ze słodyczami.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!