16 maja 2024 roku pojechaliśmy autokarem do Klubu ,,Politechnik” w Częstochowie na spektakl teatralny ,,Jaś i Małgosia” Teatru ToiOwo
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!