Konkurs dla dzieci i rodziców ,,Kukiełki i pacynki”
30 listopada 2016r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców ,,Kukiełki i pacynki”. W konkursie tym udział wzięły wszystkie przedszkolaki. Kukiełki i pacynki wykonano z różnorodnych materiałów. Pomysłowość dzieci, rodziców i babć przerosła nasze oczekiwania. Wszystkie osoby odwiedzające przedszkole podziwiały umiejętności krawieckie, manualne i artystyczne wykonawców lalek teatralnych. Uczestnicy otrzymali nagrody za udział w konkursie: dziewczynki lalki, a chłopcy traktory. Dziękujemy za zaangażowanie i współpracę z przedszkolem.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!