Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny ,,Wiosenny bukiet”
W czerwcu rozstrzygnięto Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny ,,Wiosenny bukiet” zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Kucharach. Nasze przedszkole reprezentowały: Ola Rospądek oraz Zuzia Tomza, które wykonały wiosenne kwiaty techniką wycinanka, z wykorzystaniem papieru kolorowego i ozdobnego, brystolu, bibuły karbowanej. Cieszymy się z sukcesu Oli Rospądek, ponieważ zdobyła III miejsce.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!