Mistrz recyklingu
W kwietniu 2022 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców ,,Mistrz recyklingu”. Dzięki twórczej pracy przedszkolaków i ich rodzin w siedleckim przedszkolu pojawiły się kolorowe stworki, zwierzęta, roboty... Zawartość naszych koszy na śmieci oszałamia, bogactwo materiałów plastycznych pozwoliło na artystyczne szaleństwo. Oto mali twórcy i ich dzieła:
Dawid Jaksender - Żółw Ninja, Nikodem Bekus - Kosmiczny Robot, Franek Karczewski – Wąż, Ala Gradzik – Wiosenny bukiet, Emilka Stefani – Akwarium, Marta Bekus – Pani Wiosna, Ala Sojda – Skała nad Wartą, Natalka Żurek – Smok Dino, Ada Osuchowska – Krokodyl, Julia Grabowska – Ośmiornice, Klara Sojda – Magiczna Wróżka, Ksawery Sojda – Robot Hania, Ala Michalik – Zagroda, Kinga Osuchowska – Karmnik i Pojemnik na długopisy, Hania Piasecka – Clown, Zoya Strzelecka – Piesek Frytka, Kaja Jura – Gitara, Skarbonka, Grzechotka, Antoś Hazler – Robot Bernadetta, Laura Derda – Piesek Skaj, Pola Mesyasz – Królowa, Klara Kościńska – Wąż, Wiktoria i Julia Woźnickie – Żółwiki i Gąsienice.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!