Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Najładniejsza pisanka

Ocena 0/5

W kwietniu 2014 r. Publiczne Przedszkole w Siedlcu wzięło udział w XX Jubileuszowym Regionalnym Konkursie na ,,Najładniejszą Pisankę” z cyklu „Tradycje wiosenne” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Przepiękne pisanki wykonali: Kaja Liberda, Jakub Banaś i Paweł Grzyb.                                           

Kaja tworząc swoją pisankę  wykorzystała papier kolorowy i brokatowy oraz ozdobne brylanciki. Paweł zastosował bibułę karbowaną, którą skręcił w małe ślimaczki. Kuba ozdobił jajko kolorowymi cekinami.                                      

Wielkanocne tradycje związane z tworzeniem pisanek, kraszanek, malowanek w naszym przedszkolu nie zaginą.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Najładniejsza pisanka 6 Galeria aktualności Najładniejsza pisanka 5 Galeria aktualności Najładniejsza pisanka 4 Galeria aktualności Najładniejsza pisanka 3 Galeria aktualności Najładniejsza pisanka 2 Galeria aktualności Najładniejsza pisanka 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności