XVI Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski na wiersz ,,Ekologiczny i Zdrowotny”
21 maja 2019 r. odbył się XVI Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski na wiersz ,,Ekologiczny i Zdrowotny” w ZSP w Małusach Wielkich. Nasze przedszkole reprezentowała Nina Niewiarowska, która recytowała wiersz Natalii Usenko ,,Nasze drzewo” oraz Laura Matyś, która wystąpiła z wierszem ,,Pamiętasz?”. Nina zdobyła I miejsce w grupie pięciolatków, Laura otrzymała wyróżnienie w grupie sześciolatków. Dziewczynkom wręczono dyplomy, książki oraz zestawy zwierząt. Gratulujemy sukcesów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!