II Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny”
9 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie odbył się II Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych oraz przedszkoli. Organizatorami konkursu byli Szkoła Podstawowa w Mstowie oraz Gmina Mstów. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: sześciolatki, kl. I-III SP oraz kl. IV-VII SP. W trakcie konkursu sprawdzano umiejętności praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz znajomość zasad bezpieczeństwa na drodze, w przedszkolu, podczas wakacji. Publiczne Przedszkole w Siedlcu reprezentowali: Oliwia Gradzik, Laura Matyś oraz Franek Chwała. Drużyna otrzymała w konkursie wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!