Wiosenny bukiet
W kwietniu 2019 roku rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Wiosenny bukiet” zorganizowany przez Miejskie Przedszkole nr 22 im. Marii Montessori w Częstochowie. Siedleckie przedszkole reprezentowała Zosia Włodarczyk, która wycięła z kolorowego papieru piękne tulipany. Zosia otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!