Kim chcę zostać, gdy dorosnę?
W listopadzie 2019 roku rozstrzygnięto III edycję Konkursu Plastycznego ,,Kim chcę zostać, gdy dorosnę?” zorganizowaną przez Szkołę Podstawową nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie. Siedleckie przedszkole reprezentował Michał Nowak, który otrzymał za swoją pracę wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!