Stop smog
W grudniu 2021 roku rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Stop smog”, którego organizatorem było Przedszkole w Wancerzowie. Celem konkursu jest kształtowanie odpowiednich postaw i działań proekologicznych związanych z ochroną powietrza. Pracę na konkurs wykonała Klara Sojda, która zdobyła II miejsce. Klara otrzymała dyplom i nagrody. Gratulujemy sukcesu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!