Majowa łąka
W czerwcu 2022 roku rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Fotograficzny ,,Majowa łąka” zorganizowany przez Przedszkole w Wancerzowie. Siedleckie przedszkole reprezentowały Hanna Piasecka i Zoya Strzelecka. Za piękne zdjęcia koniczyny łąkowej dziewczynki otrzymały dyplomy i nagrody.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!