Wiktoria Wendzik otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Na majowej łące” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Mokrzeszy. Gratulujemy sukcesu.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!