20 marca 2015 r. nasze przedszkole odwiedził Teatr Lalek "Pinokio" z Nowego Sącza z przedstawienim "Niezwykły przyjaciel".
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!