Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Olimpiada "Mały ekolog"

Ocena 0/5

27 czerwca 2022 r. odbyła się Olimpiada dla przedszkolaków ,,Mały ekolog“. Dzieci odpowiadały na przygotowane pytania z zakresu ochrony przyrody, wykonywały zadania w indywidualnych kartach pracy o zróżnicowanym stopniu trudności. Zadania dotyczyły tematów: segregacja odpadów, recykling, opieka nad roślinami i zwierzętami, ochrona wody, powietrza i gleby, prawidłowe zachowanie w lesie, nad wodą i w górach. Realizacja w/w zagadnień w ciągu roku szkolnego zaowocowała wysokim poziomem wiedzy jej uczestników. Po zmaganiach i trudach w walce o zwycięstwo wyłoniono mistrzów ekologii.

Grupa 5-6 latków:

I miejsce- Klara Sojda

II miejsce- Kinga Osuchowska oraz Emilia Stefani

III miejsce- Alicja Michalik

Grupa 3-4 latków:

I miejsce- Klara Kościńska

II miejsce- Nikodem Bekus

III miejsce- Julia Grabowska

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Olimpiada "Mały ekolog" 8 Galeria aktualności Olimpiada "Mały ekolog" 7 Galeria aktualności Olimpiada "Mały ekolog" 6 Galeria aktualności Olimpiada "Mały ekolog" 5 Galeria aktualności Olimpiada "Mały ekolog" 4 Galeria aktualności Olimpiada "Mały ekolog" 3 Galeria aktualności Olimpiada "Mały ekolog" 2 Galeria aktualności Olimpiada "Mały ekolog" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności