Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

OTWARCIE LINII MPK W SIEDLCU

Ocena 0/5

Od 1 stycznia 2015 roku do naszego Siedlca można dojechać autobusem MPK nr 26. Jest to duże ułatwienie dla osób uczących się  i pracujących w Częstochowie. Przynosi też wiele korzyści dla pozostałych mieszkańców.

16 kwietnia 2015 roku uczestniczyliśmy w oficjalnym otwarciu miejskiej linii autobusowej nr 26.  Przewodniczący Rady Gminy Mstów pan Krzysztof Choryłek powitał przybyłych  gości. Uroczystość swoją obecnością uświetnili:

Poseł pan Marek Balt

Przewodniczący Rady Miasta Częstochowa pan Zdzisław Wolski

Radny  Miasta Częstochowa pan Łukasz Kot

Prezes Zarządu MPK w Częstochowie Sp. z o.o. pan Roman Bolczyk

Zastępca Prezesa Zarządu MPK w Częstochowie Sp. z o.o. pan Robert Madej.

Na uroczystości nie zabrakło oczywiście przedstawicieli władz samorządowych Gminy Mstów. Gośćmi byli:

Wójt Gminy Mstów pan Tomasz Gęsiarz

Zastępca Wójta Gminy Mstów pan Adam Markowski

Radna Powiatowa pani Mariola Tomczyk

Radni Gminy Mstów

Skarbnik Gminy Mstów pani Maria Skibińska

Sekretarz Gminy Mstów pan Wacław Panz.

Obecni byli też mieszkańcy Siedlca wraz z Sołtysem panem Zygmuntem Sieradzkim. Po krótkich przemówieniach zaproszonych gości dzieci z naszego  przedszkola zaśpiewały piosenkę „Wiosna w błękitnej sukience”.

Wreszcie nastąpił kulminacyjny punkt uroczystości – przecięcie symbolicznej wstęgi.

LINIA AUTOBUSOWA NR 26 W SIEDLCU OFICJALNIE OTWARTA.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności OTWARCIE LINII MPK W SIEDLCU 5 Galeria aktualności OTWARCIE LINII MPK W SIEDLCU 4 Galeria aktualności OTWARCIE LINII MPK W SIEDLCU 3 Galeria aktualności OTWARCIE LINII MPK W SIEDLCU 2 Galeria aktualności OTWARCIE LINII MPK W SIEDLCU 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności