Pasowanie na Przedszkolaka
20 listopada 2025 roku odbyło się w naszym przedszkolu Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęto piosenką ,,Jesteśmy Polakami”. Następnie dzieci uczestniczyły w spotkaniu czytelniczym online ,,Martynka w szkole” zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN ,,WOM” w Częstochowie. Przedszkolaki rozwiązywały także zagadki słowne, wykonały układ ruchowy do piosenki ,,Radość” oraz wysłuchały baśni o zaczarowanym lesie. Dzieci prawidłowo rozwiązywały zadania w indywidualnych kartach pracy o zróżnicowanym stopniu trudności. Ostatnim zadaniem była próba odwagi, czyli smakowanie kwaśnej cytryny. Wszystkie przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę i zostały pasowane przez panią dyrektor D. Orłowską. Dzieci otrzymały dyplomy oraz kuferki ze słodyczami.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!