Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Piłkę odbijamy - Paulinie pomagamy!

Ocena 0/5

Publiczne Przedszkole w Siedlcu zostało nominowane do challenge Piłkę odbijamy - Paulinie pomagamy! przez ZSP nr 2 w Częstochowie. Celem tego przedsięwzięcia jest podbijanie piłki dowolną techniką (5 razy lub więcej, wg uznania, w zależności od możliwości dzieci).  Przystąpiliśmy do wykonania zadania w dniu 15.12.2020 r. Odbijaliśmy wszyscy kolorowe piłeczki w sali przedszkolnej. Następnie wpłaciliśmy pieniądze na konto zbiórki siepomaga.pl.                                                                                                                                Nominowane przez nas placówki to: Przedszkole w Wancerzowie oraz ZSP w Małusach Wielkich.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Piłkę odbijamy - Paulinie pomagamy! 2 Galeria aktualności Piłkę odbijamy - Paulinie pomagamy! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności