Pojazdy przyszłości – drugie życie śmieci
W październiku 2022 roku rozstrzygnięto gminny konkurs plastyczny „Pojazdy przyszłości – drugie życie śmieci” zorganizowany przez Przedszkole w Wancerzowie. Siedleckie przedszkole reprezentowali Marta Bekus oraz Antoni Hazler. Antoś otrzymał I miejsce w kategorii 3/4 latki, Marta zdobyła I miejsce w kategorii 5/6 latki. Gratulujemy sukcesu i plastycznych zdolności.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!