Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”

Ocena 0/5

03.02.2014 w przedszkolu gościliśmy Teatrzyk Gong z przedstawieniem ,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności ,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” 8 Galeria aktualności ,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” 7 Galeria aktualności ,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” 6 Galeria aktualności ,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” 5 Galeria aktualności ,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” 4 Galeria aktualności ,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” 3 Galeria aktualności ,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” 2 Galeria aktualności ,,Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności