12 września 2016 r. odbyło się w naszym przedszkolu przedstawienie kukiełkowe ,,Przygody wesołego psiuńcia” w wykonaniu aktorów Teatru Lalek ,,Pinokio” z Nowego Sącza.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!