Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Spotkanie z Mikołajem

Ocena 0/5

6 grudnia 2018 roku przedszkole w Siedlcu odwiedził Święty Mikołaj. Przedszkolaki powitały Mikołaja piosenką ,,A Mikołaj pędzi”. Mikołaj wręczył dzieciom słodycze i prezenty, dziewczynki otrzymały maszyny do szycia, a chłopcy piłki i klocki Cobi.  Gościa pożegnano piosenką ,,Magiczne miejsce”.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 8 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 7 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 6 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 5 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 4 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 3 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 2 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności