Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Spotkanie z policjantem

Ocena 0/5

9 marca 2017 roku nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Komisariatu Policji w Kłomnicach wraz z maskotką Sznupkiem. Panowie przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, właściwego zachowania wobec nieznajomych oraz na temat bezpiecznej zabawy. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały odblaskowe breloczki. Bardzo dziękujemy panom policjantom za wizytę w naszym przedszkolu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności