Sprzątanie Świata
Siedleckie przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w akcji ,,Sprzątanie świata”. Po przeprowadzeniu pogadanki na temat konieczności dbania o czystość środowiska przyrodniczego przystąpiliśmy do zbierania śmieci na podwórku przedszkolnym oraz terenów wokół przedszkola. Zebraliśmy dużo odpadów, które posegregowaliśmy do poszczególnych kolorowych worków. W akcji brało udział 22 przedszkolaków.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!