Stop smog
W marcu 2021 roku rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Stop smog”, którego organizatorem było Przedszkole w Wancerzowie. Celem konkursu jest kształtowanie odpowiednich postaw i działań proekologicznych związanych z ochroną powietrza. Prace na konkurs wykonali: Ania Zgardzińska oraz Krystian Boral. Praca Ani nawiązywała do zakazu palenia śmieci w piecach domowych. Krystian zachęca w swojej pracy do korzystania z rowerów, które nie wydzielają spalin. Ania zdobyła III miejsce. Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy sukcesu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!