6 listopada 2025 roku siedleckie przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach ,,Malowanie kubeczków ceramicznych” prowadzonych przez panią Katarzynę Wrzalik.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!